Menu
Sepetiniz

Biz Kimiz?

Tunckol Medya: Yenilikçi ve Öncü Bir Sosyal Medya Ajansı

Türkiye'de e-ticaretin henüz gelişme aşamasında olduğu 2008 yılında, geleceğin internet dünyasını şekillendireceğine inanan bir grup vizyoner girişimci, kendi web sitesini ve tasarımını oluşturarak yola çıktı. Bu yolculuk, bilgi birikimi ve ilerleme süreci ile Tunckol Medya Ailesi olarak anılan bir ajansın temellerinin atılmasına vesile oldu. Bugün, Türkiye'de sosyal medya yönetimi konusunda öncü bir ajans olarak varlık gösteren Tunckol Medya, yaratıcı ve yenilikçi çalışma anlayışıyla markaların en yüksek oranda karlılığını artırmayı hedefliyor.

Tunckol Medya'nın uzmanlığı, geniş bir yelpazede dijital pazarlama alanlarını kapsıyor. Sosyal medya yönetimi, sosyal medya kriz yönetimi, blog yönetimi, dijital reklam yönetimi, Google Adwords yönetimi, web tasarımı, internet sitesi CEO çalışmaları, grafik tasarım, yerel basın reklamları, ulusal basın reklamları, tanıtım filmleri ve 24 saatlik ajans danışmanlığı gibi birçok alanda profesyonel hizmet sunuyorlar.

Tunckol Medya ekibi, her markanın bir ruha sahip olduğuna inanıyor ve bu ruhu hedef kitleyle buluşturmak için özgün pazarlama çözümleri üretiyor. Her zaman sıradışı yaklaşımlarla fark yaratan ajans, markaların sürdürülebilir ve fark edilebilir projeler gerçekleştirmesine yardımcı oluyor. Müşterilerinin %100 memnuniyetini ilke edinen Tunckol Medya, marka imajının arttırılmasını ve aranılan bir kaşe oluşturulmasını sağlamada uzmanlaşmıştır.

Doğru filitrelemenin önemini kavrayan Tunckol Medya, reklamların ürünlerinize veya hizmetlerinize en uygun kitleye ulaşmasını sağlamak için özenle çalışır. Gereksiz milyonlarca kişiye değil, potansiyel müşterilere yönlendirerek reklamlarınızın en üst düzeyde verim almasını sağlar ve markanızı en iyi şekilde tanıtmanıza yardımcı olur.

Tunckol Medya, dinamik, yaratıcı ve özgün hayal gücüne sahip dijital medya ajanslarından biri olarak öne çıkmaktadır. Hazırladığı projeler ve yenilikçi tasarımlarla markaların hak ettikleri değeri almasına katkı sağlamayı amaçlayan Tunckol Medya, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutar.

Eğer siz de markanızın sosyal medya yönetimini bir uzmana teslim etmek ve dijital dünyada fark yaratmak istiyorsanız, Tunckol Medya Ailesi'ne katılarak güçlü bir iş birliği kurabilirsiniz. Yenilikçi yaklaşımları ve hayal gücüyle markanızı daha ileriye taşımak için Tunckol Medya her zaman yanınızdadır.